(3) Автомобил сигурносен Појас & Бустер Седиште Receptacle Стабилизатор со Тока Бустер - со Забава Безбедност Налепници - BPA-Free

(3) Автомобил сигурносен Појас & Бустер Седиште Receptacle Стабилизатор со Тока Бустер - со Забава Безбедност

Залиха
DEN 328.80
Износ:

Едно столче?Постигнување на стабилна, покачен тока само што влегов лесно!.ИДЕАЛЕН ПОМЕЃУ БУСТЕР & АВТОМОБИЛ СЕДИШТА - Донесувањето од страна на тока бебињата и децата може да биде фрустрирачко поради неостварлив, флопи токи дека се закопани под седиштата.Одржување на вашиот receptacle исправени и достапни за иднината вози, ова возрасни и дете-friendly алатка прави закопчување бриз.Со Тока Бустер, направени од безбедни материјали, закопчување најблиски во задниот дел е лесно!Можете удобно да се стигне до receptacle, дури и меѓу автомобил и бустер места.ПОКРЕНУВА ВАШИОТ RECEPTACLE - проблеми со закопчување не е само несоодветен простор, тоа е, исто така, колку далеку треба да се достигне за тока.На Тока Бустер воздигнува вашиот сигурносен појас receptacle па метал јазик може да кликнете на во smoothy и без никаков напор.Со три автомобил или бустер седишта во задниот дел, вашиот закопчување работа е скоро невозможно.

Декларирани својства

Најдобри предлози