Flex Флексибилни Butyl Сите Временски Печ и Штит Поправка на Лента,за Покривот,RV Поправка, Прозорец, Брод Запечатување, Стакло и EDPM Гума Покривот Амандман

Flex Флексибилни Butyl Сите Временски Печ и Штит Поправка на Лента,за Покривот,RV Поправка, Прозорец, Брод Запечатување,

Залиха
DEN 676.80
Износ:

★Сите временски услови, флексибилни butyl печ и штит поправка на лента. ★Ниска температура апликација. ★Сите временски апликација. ★Исклучително ефективен во подолу одделение бетонски ѕид penetrations за вода. ★Долг живот и лесно да се инсталира.

Декларирани својства

Најдобри предлози