JUnYuKj детско Седиште за Автомобил Покритие, На Водечка Индустрија на Младата Превозникот Поклопец, Пластичен Материјал, Погоден за Ладна и Топла Бебешка

JUnYuKj детско Седиште за Автомобил Покритие, На Водечка Индустрија на Младата Превозникот Поклопец, Пластичен

Залиха
DEN 1610.40
Износ:

: Оригиналност е најдобар капитал.Вие само треба да го тоа нежно за да поставите тоа.пластика.Најдобриот дел е тоа што таа не се меша со детето сигурносен појас, па тоа е многу лесно да се стави тоа во автомобил.За производот : Во процесот на користење на овој производ, ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ние сега се обезбеди висок квалитет на бебето шетач ладно - доказ поставува за мајки како вас.Кога е потребно во неповолни временски услови, дише покрие штити babys лицето и обезбедува дополнителни покриеност.Спецификација : материјал : пластични Боја : виолетова Карактеристики : Направени од пластика, тесни, издржливи, носат - отпорни, ладно и топло 1* ладна маска Белешки : во Однос на хроматските аберации : ве Молам, разберете за суптилните разлики предизвикани од монитор резолуција или светло проблеми.

Декларирани својства

Најдобри предлози