Veemoon 1. 1L Вода во Стомна со Рачка Вода Jug Сок Carafe со Капак и Spout за Пијалаци Iced Чај Пијат Стомна за Вода, Чај, Сок и Лимонада

Veemoon 1. 1L Вода во Стомна со Рачка Вода Jug Сок Carafe со Капак и Spout за Пијалаци Iced Чај Пијат Стомна

Залиха
DEN 1687.20
Износ:

Запечатени течење - доказ, отпорност на абење и деформира отпор, може да се користат со доверба.Се справи со наменета за олеснување на кревање и фрлаат, лесен и пренослив.Голем капацитет, достапни за одржување чај, цвет чај, вода, млеко, пиво, пиење, итн.Зголемена spout прави дампинг повеќе пригоден, погоден за домашна забава.Премиум PC материјал, јасно и транспарентно, парична казна изработка и едноставен стил.Опис Оваа стомна вода е многу лесен и трајни производи за употреба, изработени од добар квалитет на КОМПЈУТЕР материјал.Совршен стомна за топли и ладни пијалоци и двете, вода, чај, кафе, млеко, вода итн.Тоа има голем капацитет за да им служи на вашето семејство или ги забавуваат гостите.Погоден за дом, канцеларија, ресторан, и сл.Карактеристики - Боја : Кафена.- Материјал : PC.- Големина : За 23. 60 X12. 40 X8. 30cm/ 9. 27 X4. 87 X3. 26inch.- Капацитет : 1. 1 L.- Запечатени течење - доказ, отпорност на абење и деформира отпор, може да се користат со доверба.- Премиум PC материјал, јасно и транспарентно, парична казна изработка и едноставен стил.- Голем капацитет, достапни за одржување чај, цвет чај, вода, млеко, пиво, пиење, итн.- Се справи со наменета за олеснување на кревање и фрлаат, лесен и пренослив.- Зголемена spout прави дампинг повеќе пригоден, погоден за домашна забава.Транспарентно Вода Литургија Дома Литургија Пиење Литургија Ладна Вода Литургија Вода Литургија Пакет Вклучувајќи 1 x литургија.

Декларирани својства

Најдобри предлози