KESOTO USB 3.0 Тип-C Надворешни DVD Диск Рекордер Преносни Читателот-со Голема Брзина на Читање-Пишување Снимач на Двојниот Интерфејс за Лаптопи PC Црна

KESOTO USB 3.0 Тип-C Надворешни DVD Диск Рекордер Преносни Читателот-со Голема Брзина на Читање-Пишување Снимач

Залиха
DEN 1497.60
Износ:

Поддржани диск стандарди : CD-R /CD-ROM /CD-RW/ DVD+R /DVD+RDL/ DVD-R /DVD-RAM/ DVD-RDL /DVD-ROM-от.Широк Компатибилен : За Windows 98 SE/ME/2000/XP/WIN7/WIN8/win10/VIST,итн.Поддршка : Лаптопи, сите-во-едно компјутери, десктоп компјутери.Спецификациите на CD-ROM-от се 8cm и 12cm.Напојување режим : USB кабел за напојување, заштеда на енергија, shockproof, ниско ниво на бучава.Пренос : Брз пренос на податоци со USB3.0 и Тип-c двојна режими, краток пристап време, rewritable дискови на различни спецификации.

Декларирани својства

Најдобри предлози