X-DREE Жолта Црна 42mm 1 5/8 ПВЦ Цевка Цевка Цевка Ratchet Машина Рака Алатка 7.5(Жолта Црна 42mm 1 5/8' 'Tubo де tubo флексибилни де ПВЦ Herramienta manual de cortador де trinquete 7.5' '

X-DREE Жолта Црна 42mm 1 5/8 ПВЦ Цевка Цевка Цевка Ratchet Машина Рака Алатка 7.5(Жолта Црна 42mm 1 5/8' 'Tubo

Залиха
DEN 1908.00
Износ:

Име на производ : ПВЦ Цевки Машина;Материјал : Метал, Пластика.Боја : Жолта, Црна;Капацитет На Сечење(Макс.) : 42mm / 1 5/8".Вкупната Големина(Затворена) : 190 x 88 x 16mm / 7.5" x 3.5" x 0.6" (L*W*T).Тежина : 274g(Peso : 274g.Пакет Содржина : 1 x ПВЦ Цевки Машина(Contenido del paquete : 1 x cortador де tubo де ПВЦ.Жолта Црна 42mm 1 5/8" ПВЦ Цевка Цевка Цевка Ratchet Машина Рака Алатка 7.5"Одлична за сечење на пластични цевки, ПВЦ цевки и некои други слични материјали цевки.Ratcheting сечење акција, справува со заклучите во затворена положба за дополнителна безбедност.Опис на Spanish Yellow Црна 42mm 1 5/8' 'Tubo де tubo флексибилни де ПВЦ Herramienta manual de cortador де trinquete 7.5' 'Nombre del producto : ПВЦ Цевки Машина; Материјал : Метал, Plastic Color : Amarillo, Гора; Capacidad де Corte (Máx.) : 42mm / 1 5/8' 'Tamaño вкупно (cerrado) : 190 x 88 x 16 мм / 7.5' 'x 3.5' 'x 0.6' '(L * W * T) Peso : 274g Contenido del paquete : 1 x cortador де tubo де ПВЦ.

Декларирани својства

Најдобри предлози