Fotodiox Про 16-Rib, 41 Црно и Бело Рефлексивни Параболична Чадор

Fotodiox Про 16-Rib, 41 Црно и Бело Рефлексивни Параболична Чадор

Залиха
DEN 838.80
Износ:

Параболична во Облик на Чадор за Професионални Мека и Дури и Осветлување. 16-Robs Тешки Fiberglass Рамка овозможува Повтори Студио и На-локација Употреба.Про-одделение ткаенина нуди екстремен мека, па дури и светлината, за да се обезбеди дури и мазна површина откако се отвори.Топлина отпорни да се користи со топла светлина без факултативна diffusive капак. 24 Месец Производителот Гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози