Chicco Изолирани Флип-Топ Слама Истури Слободни Бебе Sippy Првенство, 12 Месеци+, Сино/Теал, 9 Унца (Пакување од 2)

Chicco Изолирани Флип-Топ Слама Истури Слободни Бебе Sippy Првенство, 12 Месеци+, Сино/Теал, 9 Унца (Пакување

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Флип-топ Слама Тренер sippy чаша со меки силиконски bendable слама е одличен вовед во цевчиња и карактеристики интегрирана слајд Капак кој е лесен за користење.Двапати ѕид изолација држи пијалоци кулер повеќе со овој 9 унца изолирани првенство тоа е BPA, Латекс и ПВЦ слободни.Не Истури слама sippy првенство како нежен пиејќи го активира тек за истури слободни пиење.Се препорачува за постари од 12 месеци и нагоре.Лесно да се зафат првенство има ергономски indents за правилно рака поставеност, и во купот форма е лесно за деца да се одржи.Лесно е да се чува чист - удобен флип-горниот капак го задржува слама чисти кога не е во употреба; минимална делови се лесни за чистење и се соберат.

Декларирани својства

Најдобри предлози