Младата Четка за заби, Безбедно и Удобно Бебе Силикони Четка за заби услужни Влакната за Бебе за Дома(Сина)

Младата Четка за заби, Безбедно и Удобно Бебе Силикони Четка за заби услужни Влакната за Бебе за Дома(Сина)

Залиха
DEN 218.16
Износ:

Направени од високо‑квалитет со силиконска и PP, услужни влакната, добра цврстина, не е лесно да се биде bitten off.Контрола на длабочината на влезот за да се спречи опасноста од голтање, па може да се користи од страна на бебе со безбедноста.Безбедно, без мирис, BPA free, супер безбеден и удобен за бебето забите, непцата и јазикот.Toothbrushe е отпорна на висока температура и може да биде во врела вода и машина за миење на садови.Симпатична вшмукување чаша може да биде цврсто фиксирани на табелата за да се спречи четка за заби од паѓање и да се валкани.

Декларирани својства

Најдобри предлози