Бебе Четка за заби, Бебе Орална Нега Чистење Прст Кабина Четка Цртан филм Животинско Силикони Бебе четкичка за Заби за Бебиња Деца(2#)

Бебе Четка за заби, Бебе Орална Нега Чистење Прст Кабина Четка Цртан филм Животинско Силикони Бебе четкичка

Залиха
DEN 275.76
Износ:

Цртан филм мечка моделирање, целокупната изгледа симпатична и исклучителна, добиете вашето бебе заинтересирани за четкање заби.Опремени со прст четка, асистент алатки за родителите кога бебето не може да се чисти заби темелно.Направени на квалитетот на силиконски материјал, безбедно и еко-пријателски, постабилна и издржливи.Заштитна одбивни, спречување на вашето бебе од постигнување на премногу длабоко, внимателен дизајни.Ефикасно чистење на забите и масажа на непцата, отстранување забен камен, и да се грижи за бебето заби.

Декларирани својства

Најдобри предлози