Суровини Шепи Пет Рачни Гума Падна Pin Четка за Кучиња & Мачки - Чешлање Четка за Кучиња Пролевање - Куче Четки за Чешлање Големи Кучиња & Мали Кучиња - Бања Четка за Куч

Суровини Шепи Пет Рачни Гума Падна Pin Четка за Кучиња & Мачки - Чешлање Четка за Кучиња Пролевање - Куче Четки

Залиха
DEN 335.76
Износ:

НЕЖНО ОТСТРАНЕТЕ TANGLES : Нашата страна мачка и куче detangling четка за лесно ги отстранува tangles и душеци од вашето домашно милениче грб без влечење.Намалување пролевање премногу кога го користите овој pin четка за кучиња со долга коса или кратка коса да се отстрани губат косата, нечистотија и првут заробени во вашето домашно милениче крзно.ПОДДРШКА на ЗДРАВА КОЖА & ГРБ : Редовно четкање со нашата дланка четка за кучиња помага да се зголеми циркулацијата и ги дистрибуира природни масла се наоѓаат во вашето домашно милениче палто!Употреба на нашите куче рака четка на вашата мачка е премногу за помек, shinier, поздрав грб ќе САКААТ да милениче.КАПЕЊЕ, ЧЕШЛАЊЕ, МАСАЖА : Нашата мачка и куче pin четка има заоблени, гума-падна иглички кои масажи и релаксира вашето домашно милениче.Направи чешлање и капење пријатно настан за сите со нашите лесен-за-чистење pin четка за мачки и кучиња!.ПРИЛАГОДЛИВ, НЕ се ЛИЗГА ДЛАНКА кои се ЧУВААТ КУЧЕ ЧЕТКА : Овој флексибилен мачка масажа четка е направен од BPA-free гума и мека-ограничени се од нерѓосувачки челик иглички што го прави 100% сигурна и удобно за вашите миленици.Лесно прилагодување на рака на нашата страна четка за кучиња или мачки за удобен и лесен чешлање искуство!. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние стоиме зад нашите бренд и вредноста на нашата клиентите задоволство на секоја поединечна цел.Ако не сте целосно задоволни со нашите куче и мачка pin четка, ние ќе обезбедиме Целосна Наплата - Загарантирана - без прашања праша.

Декларирани својства

Најдобри предлози