HATELI Само Чистење Измамник Четка за Мачка & Куче - Мачка Чешлање Четки за Вирусот ги Отстранува Душеци, Tangles и Губат Косата Погодна Мачка со Четка за Долго & Кратка Кос?

HATELI Само Чистење Измамник Четка за Мачка & Куче - Мачка Чешлање Четки за Вирусот ги Отстранува Душеци, Tangles

Залиха
DEN 1346.40
Износ:

【Совршен домашно Милениче Коса Четка】 Мачка & Куче Коса Четка нежно ги отстранува губат косата, со кој се елиминира tangles, јазли, првут, заробени нечистотијата од домашно милениче или мат да се задржи вашето домашно милениче се чисти и здрави. 【Побезбедно Масажа Pin】 Лак иглички на Мачка со Четка круг масажа монистра дизајн нема да ја изгребат вашето домашно милениче, да прави масажа е добра за превенција на болест на кожата и зголемување на циркулацијата на крвта. 【Уникатен 135° Наежвам】 Нерѓосувачки челик влакната дизајн на 135° зголемување на издржливост на домашно Милениче Четка, особено за сплетен коса и заробени нечистотија, што го прави силен и лесно да се чисти различни места. 【Авто Отстрани】 За ова Куче Четка, Едноставно им помогнам на копчето и наежвам се повлече, што го прави супер едноставно да се отстранат сите влакна од четка и да се исчисти. 【1 ГОДИНА УСЛУГА】 Можете да не контактирате во рок од 1 година по сте го купиле Мачка & Куче Пролевање Четка.Ако сте навистина не се задоволни, ние ја гарантира 100% враќање и 100% наплата.

Декларирани својства

Најдобри предлози