Центар е Gadget 2 Пакет Мачка Само Groomer, Ѕид Агол Масажа Чешел Чешлање Четка со Catnip Торбичка, Розова

Центар е Gadget 2 Пакет Мачка Само Groomer, Ѕид Агол Масажа Чешел Чешлање Четка со Catnip Торбичка, Розова

Залиха
DEN 1130.40
Износ:

Само Порака - Триење дава вашата мачка нежна масажа.Ова е вашата мачка е омилен начин за чистење на вашата коса.Мачка коса четка може да се отстрани губат косата.Издржливи - Пластичен материјал може да се користи за траен.Четки може да биде лесно да се отстрани,Лесно се Чистат и Инсталиран.Лесно да се Чисти Нашите себе groomer со catnip може да биде отстранет од рамката за лесно чистење.Едноставна Инсталација - Лесно да се поправи на ѕидот агол или на маса нога,со двострано лепило и завртки.Само Groomer е дизајнирана според мачки "или кучиња" природниот инстинкт кој им помага да се соберат и да ги отстрани губат косата и живеат нивниот удобен живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози