baskuwish Жените Платформа се Лизга На Мокасини Удобност Велур Moccasins Широк Ниска Врвот Оптоварување Чевли

baskuwish Жените Платформа се Лизга На Мокасини Удобност Велур Moccasins Широк Ниска Врвот Оптоварување Чевли

Залиха
DEN 335.76
Износ:

2"Платформа Heigh : 4cm/1.Description Gender : Women Upper Материјал : Mesh Sole Материјал : Rubber Suitable Повод : Leisure Scenes : Outdoor Style : Случајни,Simple Toe Стил : Тркалезна Toe Heel Висок Стил : Wedges Closing Метод : Лизга On Shoes Висока Пета : 8cm/3.6"Пакет : 1 Пар Чевли( Не Вклучувајќи Shoebox) Големина : 7 | Боја : Сина Промоции може да варира во зависност од големината/боја.жените ниска пета сандали жените плажа сандали жените stiletto сандали жените мрежа сандали жените средината на пета сандали жените стп кожени сандали стп кожени чевли плажа чевли за пешачење чевли мека чевли за дами чевли голи чевли плоштад главата чевли платформа чевли на високи потпетици високи потпетици флип огради платформа флип огради плажа флип апостолки оптоварување флип апостолки дебели потпетици флип апостолки удобни влечки камшик влечки бања влечки затворен влечки отворено влечки.сандали за жените широк ширина сандали за жените плус големина платформа сандали за жените црни сандали за жените ниска пета фустан, сандали за жени, бели сандали за жените со рамни сандали за жените златни сандали за жените оптоварување флип апостолки за жени, бели сандали за жените штикли за жените затворени пети сандали за девојки браун сандали за жените штикли за жените со глуждот strappy сандали широк ширина затворени пети сандали за жените.Погодна за отворен одење,Рекреација,одмор,Свадба,забава и други прилики,боја на кожата здрав и стилски.жените гроздобер круг пети глуждот рака сандали се лизга на високо буци пета чевли се облекуваат сандали жените леопард печати сандали, espadrilles отвори пети крст и набивање на дното на слајдови сандали на платформа плажа оптоварување чевли со висока пета чевли жените крст на рака буци пета оптоварување сандала дебел високо-револвер флип пропадне отвори пети пантофли жените се отвори пети леопард печати ниска stiletto пета пумпи глуждот рака римски плитки чевли се лизга на сандали.

Декларирани својства

Најдобри предлози