ruiycltd 2m 25mm Трим Капчиња Чипка Лента Ткаенина DIY Шиење Занает Applique Свадба Оркестарот Нова Година на Подарок 1#

ruiycltd 2m 25mm Трим Капчиња Чипка Лента Ткаенина DIY Шиење Занает Applique Свадба Оркестарот Нова Година на

Залиха
DEN 2400.00
Износ:

Декорација на стаклени тегли, вазни или за виното во шишиња, направи селски маса декорации, служи за гроздобер партијата тема.Одговараат на вашата уметност и занает, треба добро, го направат вашиот живот повеќе удобен и убава.Должина : 2m/78.74" (Прибл.) ;Width : 25мм/0.98" (Прибл.).Украсете го вашиот претставува и да ги направи повеќе пристоен и елегантен.Лесен за употреба, можете да ја исечете ги во било колку сакате, зависи од вашите потреби.Спецификации : Точка Име : Чипка Лента Материјал : Лен + Чипка Карактеристики : DIY Занает, Свадба Оркестарот, Чипка на Двете Страни Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Чипка Лента.

Декларирани својства

Најдобри предлози