Aland Мода Чипка Цвет Везови DIY венчаница Мотив Намали за Шиење Applique Чипка Цвет Налепници за Облека, Мулти-Боја Чипка Додатоци Вино Црвено

Aland Мода Чипка Цвет Везови DIY венчаница Мотив Намали за Шиење Applique Чипка Цвет Налепници за Облека, Мулти-Боја

Залиха
DEN 378.00
Износ:

Спецификации : Убава везови цвет печ е совршен за облека, чанти, капи, итн.Парична казна изработка, го направите вашиот фустан модерен.Убав подарок за DIY љубовник.Точка Име : Чипка Applique Материјал : Полиестер, Чипка Карактеристики : Цвет, Шиење Додаток, Занает Одлуки Големина : 22.5 11.5 cm x cm/8.86" x 4.53" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Чипка Applique.

Декларирани својства

Најдобри предлози