5 Метри Мека Најлон Чипка Работ Скриј Лента 4.3 см Ширина Гроздобер Стил Исклучување Бела Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење Занает Свадба, Свадба се Облекуваат

5 Метри Мека Најлон Чипка Работ Скриј Лента 4.3 см Ширина Гроздобер Стил Исклучување Бела Ивица Кроења Ткаенина

Залиха
DEN 62.16
Износ:

Боја : Off Бела ; Материјал : Мека Најлон; Width : 4.3 cm(1.69").Должина : 5 Метри(ќе бидат испратени во една континуирана парче).Гроздобер стил на лента украсени;Идеален за облека, костими, фустан, завеса DIY за шиење.Одличен подарок за оркестарот ќе дома, облека и така натаму.Со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.

Декларирани својства

Најдобри предлози