1 Двор Цвет Бисер Мушка Eyelash Чипка Работ Скриј Лента 1-1/5 Ширина Гроздобер Стил Ивица Средување На Ткаенина Везени Applique Шиење Занает Венчаница Декорација Облека Вез (

1 Двор Цвет Бисер Мушка Eyelash Чипка Работ Скриј Лента 1-1/5 Ширина Гроздобер Стил Ивица Средување На Ткаенина

Залиха
DEN 62.16
Износ:

Боја : Multicolor; Материјал : Полиестер Ширина : 3 cm(1-1/5").Должина : 1 Двор(ќе бидат испратени во една континуирана парче).Гроздобер стил на лента украсени;Идеален за облека, костими, фустан, завеса DIY за шиење.Одлична декорација за вашиот дом, флорални дизајнирање, занает проект и така натаму.Со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.

Декларирани својства

Најдобри предлози