3 Метри Pleated Chiffon Износени Чипка Работ Собраа Скриј Лента 7.5 cm Ширина Гроздобер Стил Бела Црна Ивица Кроења Ткаенина Везени Applique Шиење Занает Свадба, Свадба се Облеку

3 Метри Pleated Chiffon Износени Чипка Работ Собраа Скриј Лента 7.5 cm Ширина Гроздобер Стил Бела Црна Ивица

Залиха
DEN 62.16
Износ:

Боја : Црна ; Материјал : Chiffon; Width : 7.5 cm/ 3 инчи.Должина : 3 Метри(ќе бидат испратени во една континуирана парче).Гроздобер стил на лента украсени;Идеален за облека, костими, фустан, завеса DIY за шиење.Одличен подарок за оркестарот ќе дома, облека и така натаму.Со парична казна изработка, изгледа нежни и елегантни.

Декларирани својства

Најдобри предлози