Оригиналниот Безбедност Св 10 Метри Висок Степен на Цревото, 1/2 Вентил Св - Авто Priming Пумпа Трансфери 3.5 Литри на Течност во Минута - Одлично за Базени, Риба Тенкови, Го?

Оригиналниот Безбедност Св 10 Метри Висок Степен на Цревото, 1/2 Вентил Св - Авто Priming Пумпа Трансфери 3.5

Залиха
DEN 479.76
Износ:

10 Метри Висок Степен На Цревото, 1/2" Вентил.До 3,5 Литри во Минута Проток - За Општа Употреба.Одлично За Пренесување На Гориво Или Вода Од 55 Литри Тапани Или Дома За Греење Нафта Контејнери. 100% Чиста Доведе Слободни Бакар Пумпа Со Индустриска Сила Стаклена Топка И Нерѓосувачки Челик Пролет.Висок Квалитет 100% Богородица Одделение ПВЦ Цевки..Оценет како Многу Добар За Гориво..ФДУ Санкциониран од Храна Одделение.

Декларирани својства

Најдобри предлози