KB4006 Воздух и Течност Црево Собранието 6 Ft

KB4006 Воздух и Течност Црево Собранието 6 Ft

Залиха
DEN 991.20
Износ:

Идеален За Употреба со Притисок се Хранат Спреј Пиштол и Притисок Тенџере Систем. 5/16" Id Воздух Црева Има Мазна Синтетички Каучук Соединение Цевка со Висока Затегнувачка Цврстина Плетенка.Воздух Црева нуди Чувствувате Отпорност На Масло, Атмосферски, Озон и Триење. 1/4" Монтирање. 1/4" Id Течност Црево Е Идеален За Употреба со Широк Спектар на Материјали и Е Црна Гума, Neoprene и Предиво Зајакнат. 3/8" Монтирање.Најчесто се Користи со Devilbiss Kb-555 Kb2 2 Четвртиот Притисок Првенство Тенџере.

Декларирани својства

Најдобри предлози