Dosoop Xue Hua Piao Piao Bei Фенг Xiao Xiao Кошула Графички Turtleneck Кратко Sleeve Писмо За Печатење Секојдневен Блуза Pullover Tee

Dosoop Xue Hua Piao Piao Bei Фенг Xiao Xiao Кошула Графички Turtleneck Кратко Sleeve Писмо За Печатење Секојдневен

Залиха
DEN 166.80
Износ:

Ако примите оштетени предмети или вашиот објект има нешто погрешно, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас , ние ќе ви одговори во рок од 24 часа,и да се потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга Ракав должина : без Ракави / Краток Ракав / Половина Ракав / 3/4 Ракав / Долг Ракав / Xue Hua Piao Piao Bei Фенг Xiao Xiao Ткаенина Тип : Полиестер / Памук / Лен Фустани Должина : Коленото Должина / Глуждот Должина / Макси / Средината на Листот / Над Коленото / Мини / Кат-Должина Сезона : Лето / Есен / Пролет / Зима Деколте : Качулка Вратот / Брод Вратот /Crewneck / O Деколте / U-врат / околу Врат / Отворот / Оглавник / Henley / Висок Врат / Маскирани / Потсмеваат на Вратот / Еден Рамо / Racer Назад / Лажичка Вратот / Strapless / Tube / Turtleneck / V Деколте / Исклучување на Рамо Тип : Повик / Club & Ноќ / Коктел / Формално / Работа / Wedding Dresses/ Плажа / Посебен Повод / Ноќ & Коктел / Неврзан / Носат на Работа / Свадбена / Блузи / Копчето Надолу Кошули / Knits Tees / Polos / Резервоари / Camis / Tunics / Елеци / Маици / Jumpsuits /Комбинезони / Rompers Боја : Црнците / Greys / Белци / Browns / Беж / Црвена / Pinks / Портокали / Жолта / Брегот На Слоновата / Зелена / Тиркизна / Blues / Purples / Злата / Silvers / Multicolor / Избриши / Бургундија / Морнарица / Каки / Флорални / Шарени.Жените Лето Секојдневен Т-Маица V Деколте, Краток Ракав Туника Блузи за Leggings Лабава Блуза Кошула Блузи, за Жени Кратко Sleeve Страна Сплит Секојдневен Лабава Туника Врвот на Жените V Вратот Копчиња Pleated Разгореа Удобен Туника Блузи Жените Туника се Облекуваат Симпатична Печатени V Деколте, Долг Ракав Секојдневен Замав Кавга се Облекуваат Жените, Обичните T Кошула V Деколте, Ладно Рамо Блузи Кратко Sleeve Tshirt Женска Лето Кратко Sleeve Цветни Печати Нерегуларни Полите Асиметрични Лабава Одговара Туника Блузи без Ракави Резервоарот Врвот за Жените.

Декларирани својства

Најдобри предлози