CLR Спортски Дамка на Смена, се Бори Мириси, 1 Галон Шише (Пакување Може да се Разликува)

CLR Спортски Дамка на Смена, се Бори Мириси, 1 Галон Шише (Пакување Може да се Разликува)

Залиха
DEN 1137.60
Износ:

Дамка Отстранување : CLR Спортски Дамка Смена е крајната дамка смена.Тоа ефикасно ги отстранува тешко и го постави-во дамки предизвикани од трева, крв, нечистотија, маснотии, пот, сок, црвена глина, кал и повеќе.Мирис за Елиминирање : Содржи високо ефикасни мирис елиминирање и deterring својства.Таа целосно ќе го елиминира мирис во текот на процес на чистење и помогне да ги одврати иднина смрдеата предизвикани од бактерии и други елементи.Лесен за Употреба и Ефективно : Спреј, чистење и нека постави пред миењето.Работи на спортски униформи, дресови, спортски облека, патики, чевли, капи, јога душеци и сите опрема.Чувајте ги вашите спортска облека и опрема бараат нови.Не Само за Спорт : Разноврсна доволно да се користи на сите домаќинство дамки и безбедно да се користи на сите материјали и површини.Се користи за бебето и домашно милениче дамки, тепих, автомобил текстил, мебел и повеќе!.Без Груби Состојки : CLR Спортски Дамка Смена е безбедно да се користи околу миленичиња и деца - што не содржи butyl, кајгана, фосфати или chlorinated нафта, или било која друга озонската-depleting растворувачи.

Декларирани својства

Најдобри предлози