Diversey 100905393 Clax Магија Мулти Комерцијални Ткаенина и на самото Место на Смена, ги Отстранува лак, Катран, Кармин & Џвакање, Подготвени за Употреба Стискаш Шише, 32-Унца (?

Diversey 100905393 Clax Магија Мулти Комерцијални Ткаенина и на самото Место на Смена, ги Отстранува лак, Катран,

Залиха
DEN 489.60
Износ:

Ефикасно ги отстранува најчестиот вид на дамки како лак, катран, кармин и гуми за џвакање.Се протега лен живот.Високо концентрирано да се ограничи влијанието врз животната средина.Лесен, безбеден и подготвен за употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози