GEZICHTA Слој Дебелина Мерач Мерен Опсег 1.2-225.0 мм,LCD Рачни Дебелина Тестер Мерач со Алатка Кутија,за Автомобилската Боја Дебелина Мерење(Жолта+Црна,Големина:5.4 x 2.8 x 1.2 ин

GEZICHTA Слој Дебелина Мерач Мерен Опсег 1.2-225.0 мм,LCD Рачни Дебелина Тестер Мерач со Алатка Кутија,за Автомобилската

Залиха
DEN 743.76
Износ:

Батерија за Напојување : Отстранлив батеријата дизајн, 3 АА ОД 1,5 V батерии, отстранлив батерии, лесно може да го замени.Сондата : Сонда интерфејс, поддршка на различни сонди, сензор жица должина е околу 1 м, добар контакт, поддршка на различни сонда за мерење.Светлото : HD светлото на екранот, без страв од темните high-definition светлото на екранот, ноќе или во темна средина, можат да се вклучува светлото за удобен мерење.Anti Skid : Antiskid телото, зголемување на триење, од страна на конвексни дизајн, инструментот не е лесно да слајд.Пакет : Нашата пакет доаѓаат со 1pc дебелина колосек, 1pc couplant, 1pc сонда и 1pc за чување.

Декларирани својства

Најдобри предлози