Боја Слој Дебелина Мерач Метар, Автомобил Сликарство Длабочина Мерач за Користени Автомобили Купувачот Мерка Опсег 0-1500um за Автомобил е Оригиналот Слој, Автоматск?

Боја Слој Дебелина Мерач Метар, Автомобил Сликарство Длабочина Мерач за Користени Автомобили Купувачот Мерка

Залиха
DEN 1240.56
Износ:

➤〖Одлични Перформанси〗Мерен Опсег : 0~1300um;Точност : ±(3%+2um);Резолуција : 0.1 um;Нула Калибрација и 50/100/250/500/1000um Калибрација Поени. ➤〖Не се лизга Дизајн&Џеб Големина〗Двете страни на Слој Дебелина Мерач се дизајнирани за да не се лизга.Со мини големина на 130mmx62mmx32mm, можете да бидете сигурни да се земе дебелина мерач на секаде. ➤〖Не-деструктивни Мерење〗Нашите Слој Дебелина Мерач е совршен за не-destructively мерење на дебелина на слој и сликарство.Тоа е широко се користат во преработувачката индустрија, метал-преработувачката индустрија, хемиска индустрија, стока инспекција област.Тоа може да значи работа според различни средини, како на пример лабораторија, училиште, работилница, внатрешна и надворешна. ➤〖Пакет Содржина〗Слој Дебелина Колосек, Quick Start Водич, 9 V Батерија, Железо Супстрат, Алуминиум Супстрат, Дебелина Стандард. ➤〖Нашата Посветеност〗AOPUTTVER нуди две години гаранција и живот време технички поддржува.Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози