Benliudh Од Нерѓосувачки Челик, Метални Листови Заварување Дебелина Мерач - Жица Мерач Мерење Алатка & Круг Двојна Двострано Метален Лист Guage 2 Компјутери

Benliudh Од Нерѓосувачки Челик, Метални Листови Заварување Дебелина Мерач - Жица Мерач Мерење Алатка & Круг

Залиха
DEN 245.52
Износ:

Материјал : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, ' рѓа доказ, анти-корозија 。.Пакет се вклучени : 1 парче круг двојна двострано жица gage + 1 парче метал лист дебелина колосек.Јасно означени : двете еднострани дизајн го прави лесен за читање оценки од сите правци,броеви се гравирани во површината дека е полесно да се чита。.Примена : Двојно-Еднострани Круг Жица Мерач : Мерни соголени лист, плоча железо и челик; кожа, хартија, дрво,Болт и повеќе。.Жица/Метал Лист Дебелина Заварување Мерач : Проверка на метален лист жица големина пред заварување или workin。.

Декларирани својства

Најдобри предлози