Feeler Акции Серија 667 Дебелина Gage, Нерѓосувачки Челик, 12 Сечилото Должина, 1/2 Сечилото Ширина, 0.030 Сечилото Дебелина

Feeler Акции Серија 667 Дебелина Gage, Нерѓосувачки Челик, 12 Сечилото Должина, 1/2 Сечилото Ширина, 0.030 Сечилото

Залиха
DEN 1360.80
Износ:

Заоблени краеви се направи акции полесно да се работи со.Вклучени компоненти : Индустриски Алатки за Димензионални Мерења; дебелина-мерачи.Пакет Димензии : 0.2 L x 31.2 H x2.8 Wcentimeters.Земја на Потекло : сад.

Декларирани својства

Најдобри предлози