Издржливи Сребро 1pc Машина за Шиење Додатоци Игла Грлото Плоча За Пејач 4423 4432 5511

Издржливи Сребро 1pc Машина за Шиење Додатоци Игла Грлото Плоча За Пејач 4423 4432 5511

Залиха
DEN 186.96
Износ:

Оваа игла плоча е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, издржлива конструкција за долготрајна перформанси, ќе не е лесно да се деформира.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Издржлива конструкција за долготрајна перформанси.Замена за оштетените еден.Погоден за Пејач 4423, 4432, 5511. Карактеристики : Направен од високо квалитетни материјали.Лесен за инсталација и лесен за употреба.Издржлива конструкција за долготрајна перформанси.Замена за оштетените еден.Погоден за Пејач 4423, 4432, 5511. Спецификации : Состојба : 100% сосема нов Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Сребро Големина : Како слика Количина : 1pc Тежина : 60g Пакет се Вклучени : 1 x Игла Грлото Плоча (Други предмети во сликата не се вклучени).

Декларирани својства

Најдобри предлози