JISMCEKU Steewheel со Педали Трки Тркала, 270 Степен Универзален Автомобил Трки Игра Steewheel со Педалата Одговара за Ps3/Ps2 Конзола

JISMCEKU Steewheel со Педали Трки Тркала, 270 Степен Универзален Автомобил Трки Игра Steewheel со Педалата Одговара

Залиха
DEN 491.76
Износ:

со Костец и Вибрации за Прецизно Управување, Плус Напред и Назад Опрема Shift за Извонредно Трки Акција.на Отвореноста на Педалата Систем Може да се Справи Дури и на Повеќето Агресивни Возачи, како и Steewheel е Стабилна Доволно за да се Справи Дури и Tightest Криви.Обезбеди Совршено Стабилна Состојба, Додека Играте.Прирачникот Менувањето на Дизајн Симулира Вистинска Возачко Искуство со истовремено Подобрување на Целокупната Корисничка Контрола.Нашите Тркала Доаѓа со Dual-Моторни Повратни информации, Содржат Интелигентни Авто-Прилагодете Вибрации Нивоа за Високо Извонредно Трки Искуство.

Декларирани својства

Најдобри предлози