FKELYI Тропски Летните Тропски Пред столче Опфаќа збир на 2, Возило Седиште Заштитник Автомобил Мат Опфаќа, Одговара на Повеќето Возила, Автомобили, Седан, Камион, ЏИП,

FKELYI Тропски Летните Тропски Пред столче Опфаќа збир на 2, Возило Седиште Заштитник Автомобил Мат Опфаќа,

Залиха
DEN 5759.76
Износ:

Материјал : се Направени од издржлив полиестер ткаенини материјал, многу удобно , заштита на вашата внатрешни работи седишта од нечистотија и spills.СОВРШЕНА ЗАШТИТА : да се Спречат носат и солза, spills и дамки, долготрајна издржливост.Ја прави вашата седишта изгледа свежо и ново.вклучува 2 парчиња пред седиштето опфаќа, потпирач НЕ е вклучена.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : Одговара на повеќето возила - Автомобили, Водови, Комбиња, ЏИП;Премиум дизајн и конструкција за трајност со рашири седиште поддршка за сит, не се лизга се вклопуваат и да заврши заврши изглед.Лесно Да се Инсталира И Чиста : Еластична лента со куките на дното на седиштето опфаќа, инсталација може да се направи во било каде лесно со следниве насоки.е прифатлива алтернатива за сопствени седиште покрива.Мие ,не исчезнува.За универзалните одговара : Нашата седиште опфаќа се универзални одговара столче покрие ќе се водат за да се вклопи во повеќето автомобил и suv кофа стил седишта, но не и 100% , ако не сте сигурни дали одговара или не, контактирате со вашиот автомобил внатрешни работи слики или се однесуваат на слики на компатибилен големина и uncompatible причини.

Декларирани својства

Најдобри предлози