chaqlin Tabby Мачка столче Покрие Предните Седишта Само Целосен Сет од 2, Кофа Седиште Заштитник столче Перници за Автомобил, ЏИП, Камион или Комбе

chaqlin Tabby Мачка столче Покрие Предните Седишта Само Целосен Сет од 2, Кофа Седиште Заштитник столче Перници

Залиха
DEN 647.76
Износ:

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА2 ПАКЕТ пред седиштето капак,кои се направени од издржлив дише s,камиони и комбиња. Брза И Лесна Инсталација На Повеќето Автомобил, еластична лента со куките на дното на седиштето. Пакет : Вклучувајќи 2 пакет пред седиштето опфаќа, потпирач НЕ е вклучена покрива.

Декларирани својства

Најдобри предлози