FKELYI Смешно Флорални Боксер Шема Автомобил Пред Седиштето Заштитник Не се Лизга Neoprene Авто Заштита, Машина Перат-Универзална Вклопува Автомобил, ЏИП

FKELYI Смешно Флорални Боксер Шема Автомобил Пред Седиштето Заштитник Не се Лизга Neoprene Авто Заштита, Машина

Залиха
DEN 5759.76
Износ:

Погодна за речиси универзална автомобилот автомобили.Брза и лесна инсталација,без ools потребни за инсталација.Лесно Да се Инсталира И Чиста : Еластична лента со куките на дното на седиштето опфаќа, инсталација може да се направи во било каде лесно со следниве насоки.Материјал : се Направени од издржлив полиестер ткаенини материјал, многу удобно , заштита на вашата внатрешни работи седишта од нечистотија и spills.СОВРШЕНА ЗАШТИТА : да се Спречат носат и солза, spills и дамки, долготрајна издржливост.

Декларирани својства

Најдобри предлози