VHBW за Филипс-Norelco-oneblade Полначот QP2520 Компатибилен со QP2520/90, QP2520/70, QP2520/72,4.3 v Вклопува QP2520 (5ft, УЛ Наведени)

VHBW за Филипс-Norelco-oneblade Полначот QP2520 Компатибилен со QP2520/90, QP2520/70, QP2520/72,4.3 v Вклопува

Залиха
DEN 239.76
Износ:

4.3 V кабелот за Напојување САМО наменета за Philips-Norelco-Oneblade хибридни електрични ножици QP2520, QP2520/70 QP2520/72 QP2520/90 хлапак апарат, НЕ и за другите модели.Производ параметри : Влез : 100-240 V AC, 50-60 Hz, Излез : 4.3 V, Кабел должина : 5ft.CE/FCC Наведени, Хлапак напојување изгради во краток спој / Текот тековната / Над напон / Текот температура заштита, кој сигурно ќе се задржи опасности далеку додека го полните вашиот Philips сите во еден чешлање жилет.Она што Ќе Добиете за : 1 x Замена Phlips One Blade тример QP2520 полнач, 30 дена наплата, 12 месеци размена. 4.3 V кабелот за Напојување САМО наменета за Philips Norelco Oneblade QP2520, QP2520/70, QP2520/72, QP2520/90. НЕ за Philips One Blade QP6520, НЕ за QP2630, НЕ за QP6510, а НЕ и за другите модели.Спецификација : .Текст : AC 110-240 V, 50-60 Hz.Излез : наизменична СТРУЈА 4.3 V 70m A.Полначот кабелот : 5 метри.Компатибилност : Philips Norelco One Blade QP2520 / 90, QP2520 / 70, QP2520 / 72 Хибридни Електрични Ножици и Хлапак.

Декларирани својства

Најдобри предлози