FKELYI Класичен Универзална Полиестер Автомобил Пред Седиштето Опфаќа Срцето Alpaca Шема Флексибилни гума за џвакање Автомобили Protectos Одговара на Повеќето Автомобили, ?

FKELYI Класичен Универзална Полиестер Автомобил Пред Седиштето Опфаќа Срцето Alpaca Шема Флексибилни гума за

Залиха
DEN 5759.76
Износ:

За универзалните одговара : Нашата седиште опфаќа се универзални одговара столче покрие ќе се водат за да се вклопи во повеќето автомобил и suv кофа стил седишта, но не и 100% , ако не сте сигурни дали одговара или не, контактирате со вашиот автомобил внатрешни работи слики или се однесуваат на слики на компатибилен големина и uncompatible причини.Универзал-одговара столче опфаќа ќе се водат за да се вклопи во повеќето автомобил и SUV кофа стил места.Лесно Да се Инсталира И Чиста : Еластична лента со куките на дното на седиштето опфаќа, инсталација може да се направи во било каде лесно со следниве насоки.Пред купување ве молиме да проверите дали вашиот автомобил седиште е компатибилен.мие ,не исчезнува.УНИВЕРЗАЛНА ОДГОВАРА : Одговара на повеќето возила - Автомобили, Водови, Комбиња, ЏИП;Премиум дизајн и конструкција за трајност со рашири седиште поддршка за сит, не се лизга се вклопуваат и да заврши заврши изглед.Овие столче опфаќа е дизајн за да се заштити нашето столче, донесе повеќе удобен за нашите возачи.СОВРШЕНА ЗАШТИТА : да се Спречат носат и солза, spills и дамки, долготрајна издржливост.Еластична лента со куките на дното на седиштето опфаќа, лесно да се инсталира и да ги отстраните.Материјал : се Направени од издржлив полиестер ткаенини материјал, многу удобно , заштита на вашата внатрешни работи седишта од нечистотија и spills.Брза и лесна инсталација,без ools потребни за инсталација.Се обрне внимание на Warining дека овие столче опфаќа НЕ треба да се користи за седиште со странични воздушни перничиња.

Декларирани својства

Најдобри предлози