chaqlin Симпатична Мачка Авто Седиште Опфаќа 2 Пакет,столче Опфаќа Предните Седишта Само Универзална Одговара

chaqlin Симпатична Мачка Авто Седиште Опфаќа 2 Пакет,столче Опфаќа Предните Седишта Само Универзална Одговара

Залиха
DEN 5759.76
Износ:

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА2 ПАКЕТ пред седиштето капак,кои се направени од издржлив дише s,камиони и комбиња. Брза И Лесна Инсталација На Повеќето Автомобил, еластична лента со куките на дното на седиштето. Пакет : Вклучувајќи 2 пакет пред седиштето опфаќа, потпирач НЕ е вклучена покрива.

Декларирани својства

Најдобри предлози