chaqlin Boho Стил Цвеќиња столче Покрие Предните Седишта Само Целосен Сет од 2, Кофа Седиште Заштитник столче Перници за Автомобил, ЏИП, Камион или Комбе

chaqlin Boho Стил Цвеќиња столче Покрие Предните Седишта Само Целосен Сет од 2, Кофа Седиште Заштитник столче

Залиха
DEN 5759.76
Износ:

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА2 ПАКЕТ пред седиштето капак,кои се направени од издржлив дише & флексибилни полиестер ткаенини,го задржува автомобилот седиште покрие останува во место,лесно да се чисти и мие.ЛЕСНО НА, ЛЕСНО OFF ДИЗАЈНЛесно да го инсталирате,елиминирање на комплициран процесот на инсталација,Едноставно лизга на и надвор од седиштето,може да се отстрани во секое време.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ВОЗИЛАУниверзална примена одговара на речиси сите места ( Автомобили,Камиони,Комбиња & SUV ).СОВРШЕН ПОДАРОКПрави Одличен Подарок за Пријатели и семејства со Деца и за Сопствениците на домашни Миленичиња. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈАCHAQLIN обезбедува 100% задоволни сервис и гаранција.Било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви понуди задоволителни решенија.

Декларирани својства

Најдобри предлози