RGEEK 256MB Голема Брзина Игра Мемориската Картичка Компатибилна со Sony Playstation 2 PS2

RGEEK 256MB Голема Брзина Игра Мемориската Картичка Компатибилна со Sony Playstation 2 PS2

Залиха
DEN 215.76
Износ:

Никогаш не го изгуби зачуваните податоци повторно или постојано да се префрлате помеѓу помали мемориски картички 256 MB (2043 Блок) мемориска картичка е совршен, дури и за најсложените Play Station 2 игри.Издржливи, компактен дизајн имитира изгледаат и се чувствуваат на оригиналниот мемориски картички и е компатибилен со сите PS2 игри и системи Мемориска картичка има две switchable податоци банките да се постигне 256 megabyte капацитет.Ве молиме Забелешка : за Да се достигне полн капацитет на мемориската картичка двојна 128 megabyte банките мора да биде вклучен помеѓу Пред се соочуваат со вклучите картичка мора да биде поставено на apropriate меморија банка пред да наполнат конзола.Компатибилен со : Sony PS2 (Playstation 2) конзоли само што нема да работат со наназад компатибилен масти PS3 конзоли или PSONE (PSX) системи.Пакет Содржина : 1x PS2 мемориската картичка Работи на сите модели на PS2 вклучувајќи започне, масти и тенок конзола варијанти.

Декларирани својства

Најдобри предлози