NEWATER Водопад Spout Бања Потоне Тапа Слив Миксер Допрете го Бранеа Никел Една Рачка

NEWATER Водопад Spout Бања Потоне Тапа Слив Миксер Допрете го Бранеа Никел Една Рачка

Залиха
DEN 1151.76
Износ:

Компатибилен со 1 или 3-Дупка за инсталација.Pop-Up се Исцеди и подигнете род НЕ се вклучени.Еден лост дизајн за лесен проток и контрола на температурата.Солидна месинг изградба обезбедува квалитет и сигурност.Тапа вкупната висина 6.5 инчи spout висина 4.1 инчен spout должина 4.6 инчен,Стандард 3/8-Во компресија теми,Лесно да го инсталирате,хардвер.

Декларирани својства

Најдобри предлози