BWE Бродот да Потоне Тапа Масло Протри Бронза Една Дупка Бања Тапа Појавување на Pop-Up Мозоци Затка Без Overflow Снабдување Линии Lead-Free Една Рачка Бања Тоалетот Слив Суета

BWE Бродот да Потоне Тапа Масло Протри Бронза Една Дупка Бања Тапа Појавување на Pop-Up Мозоци Затка Без Overflow

Залиха
DEN 465.60
Износ:

Премиум Квалитет : Овој брод тоне, тапа сите направен од висок квалитет на цврсти месинг и 100% олово-слободни материјали,кои го прават тоа се многу издржливи и да ви обезбеди здрав живот.Крај : Масло протри бронза бања тапа заврши создава античкиот изглед,отпорен на корозија и tarnishing,оваа бања тапа погодна за секој стил на декорирање.Лесен за користење : една рачка на менувачот е дизајниран за лесна за употреба за проток на вода и температура прилагодување,и еден справи со бања тапа може да бидат поврзани со сите стандардни топла и ладна вода притисок системи.Сите Делови се Вклучени : Сите делови се подготвени за Инсталација на бања потоне тапа.Pop-up се извлече без преливник,2 ПАРЧИЊА стандард 3/8" водоводната линија,хардвер монтажа вклучени,лесно да се инсталира.Капе-слободен Керамички Кертриџ : На кертриџ е направен од високо квалитетни керамички,отпорни на температурни екстреми и ниска веројатност на истекување.

Декларирани својства

Најдобри предлози