OXO Добра Костец Издржам & Лизгајте Лаптоп Почиста, Бела, Една Големина

OXO Добра Костец Издржам & Лизгајте Лаптоп Почиста, Бела, Една Големина

Залиха
DEN 263.76
Износ:

Двострано алатка длабоко чисти лап-топ компјутери, таблети и паметни телефони.Микрофибер подлога отстранува отпечатоци од прсти и smudges од екраните и површини.Мека четка извишува далеку прашина и нечистотија.Стигнале четка и складирање покрие задржи двата краја заштитени кога не е во употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози