Smart Watch Магнетни Држачи Мозок [2 Pack], Универзална 2 Pin 3.3 Ft USB Брзо Полнење Кабел Одговара за YAMAY SW021/023 YAMAY/СВЕСНА/LETSFIT ID205L ID205U ID205S

Smart Watch Магнетни Држачи Мозок [2 Pack], Универзална 2 Pin 3.3 Ft USB Брзо Полнење Кабел Одговара за YAMAY

Залиха
DEN 765.60
Износ:

Замена на кабелот : Maganetic USB кабелот на полначот одговара за YAMAY /LETSFIT/СВЕСНА&Haylou2 pin 4.0 mm smart watch , 2 парчиња брз полнач кабелот во пакет идеален за backup на избор за вашиот паметен.Универзална Одговара : 2 игли 2.84 mm(центар до центар) магнетни главата за Сите 205 L 205 U 205 S Паметни Часовници Фитнес Часовници ,Компатибилен со YAMAY SW021 ID205 L SW023 ID205 U ID205 S Smart Watch ,Letfit ID205,ID205 S,Намерни ID205,ID205 S Haylou LS01,LS02 ,Uwatch 3/Uwatch Ufit/ Uwatch GT /Wyze 44/47mm veryfit про ,Letscom GT01, Letsfit IW1, IW2, EW1, ID206 Smart Watch.Добар квалитет : врвца флексибилни носи моменти на свиткување и со силни магнетни дизајн, кабелот може да се прибере за да yoursmart види , стабилна и ќе ви овозможи на лесен полнење пристап.Safe Задолжен : Hign брзина со overvoltage и прекуструјна заштита ,безбедно да го заштитите вашиот паметен види и, исто така, одржување на брзо полнење брзина.Преносни : 3.3 Ft мозок , 2 парчиња во секој пакет, лесен , лесно да се спроведе .Добро да се копија во вашата канцеларија или во автомобил ,во чантата во надвор.

Декларирани својства

Најдобри предлози