KDD Switch Про Контролер Клип Планината за Nintendo Вклучите/Прекинувач Лајт, Прилагодлив Клип Менгеме на Држачот за Монтирање за Nintendo Switch Про Контролер

KDD Switch Про Контролер Клип Планината за Nintendo Вклучите/Прекинувач Лајт, Прилагодлив Клип Менгеме на Држачот

Залиха
DEN 311.76
Износ:

Специјален Дизајн Компатибилен со Switch/Прекинувач Лајт Оригинална Про Контролор : Обезбедување на сосема ново искуство додека играте редовно на копчињата/switch лајт со твоите про контролер. (Забелешка : Само одговара на оригиналот switch про контролер, doenn да се вклопат било thirth-партија контролер).Цврст и мала Тежина : Овој клип планината е доволно здрав за да ја издржат значителна сума на сила, што значи дека со цел да се клип во место, вие сте во можност да им помогнам на релативно тешко без оштетување на производот.Заштитен Дизајн : Ова здрав клип планината има вашата конзола безбедно, благодарение на гума кука перници и на дното дека исто така и заштита на конзола од гребнатини и лизгање, така што ќе можат да уживаат во игра во интензивна се тресат.Купување answer : ___________________________ Note : Само да ги затворите очите и мислам дека ако може да се прифати овој тежина со овој рачни режим, 0.65 kg додека играте во редовните прекинувач, 0.63 kg додека играте во switch лајт.(Pro контролер и да се Префрлате не се вклучени).Без оглед на тоа каде сте со користење на тоа!Тоа стеги на вашиот switch така можете да играте во кревет, од каучот, или од кујната.Подгответе се за да имаат вашите очекувања не само што се сретна но разнесени надвор од водата!.

Декларирани својства

Најдобри предлози