Моето Животно Команда Full HD 1640 FT Инфраред Двоглед ноќенпоглед Очила 3.6-10.8 Зум Фото/Видео Снимка, Attachable Батерија Powerpack,64GB SD за Надзор Лов и Игра забележување на т.н

Моето Животно Команда Full HD 1640 FT Инфраред Двоглед ноќенпоглед Очила 3.6-10.8 Зум Фото/Видео Снимка, Attachable

Залиха
DEN 7176.00
Износ:

н " и Надзор потреби.Вклучува (1), Моето Животно Команда Дигитални Ноќ Визија Двоглед со 10000m A монтажни Батерија батеријата се спакуваат и USB ѕид адаптер за Полнач (1) 64 GB Micro SD мемориска Картичка (1) Ткаенина за Чистење на Леќите (1) Складирање Торбичка (1) Вратот Рака и сите потребни A/V и USB Кабли (1) Корисникот Пријателски Прирачник !.Користете го за кампување патувања, Ноќта навигација!.Приказ на вашите снимки на изграден во зголемува конвексни леќа LCD 4" TFT Широк Екран со големина или даунлоадирате на вашиот снимката за да ја вашиот КОМПЈУТЕР или SD Картичка Гледачот И СПОДЕЛУВАЊЕ на оваа ВИСОКА ИСКУСТВО со вашите пријатели!САМО НА ЕДЕН КЛИК!!!.8 X зголемување 31mm цел отворот.Види јасно во 100% Темнината (монохроматски) до 1640 ft (500m) оддалеченост.Моето Животно Команда е ЦЕЛ е да ви понуди СУПЕР ВИСОКА ИСКУСТВО по РАЗУМНА ЦЕНА!!!Солиден и Издржлив дизајн го Користат за сите ваши Лов, Игра забележување на т.Н", ЛОВ, МОНИТОРИНГ?АКО ТОА Е ВАШАТА СТРАСТ, тогаш оваа digital High Definition Full HD (1920 x 1080) инфраред ноќ визија двоглед е ВИСТИНСКИОТ ИЗБОР за вас.Со користење на моќни 5 W изграден во 850 NM Инфрацрвена бранова должина Илуминатор со 7 x IR прилагодувања, 3.

Декларирани својства

Најдобри предлози