Универзална Енергија Група 12V 35AH SLA Батеријата за НАС Автоматско Sentry 300 Замав Сончева Порта Настроената

Универзална Енергија Група 12V 35AH SLA Батеријата за НАС Автоматско Sentry 300 Замав Сончева Порта Настроената

Залиха
DEN 1738.08
Износ:

UPG # D5722 UB12350 12 V 35 Ah.Димензии : 7.75 инчи x 5.19 инчи x 7.13 инчи.Тежина : 22.50 Lbs.SLA/AGM одржување слободни, истури доказ батеријата.Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации. 1 Година Гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози