uxcell 2 парчиња Универзална 6V Мотоцикл Автомобил Авто Звучникот Рог Електрични Труба

uxcell 2 парчиња Универзална 6V Мотоцикл Автомобил Авто Звучникот Рог Електрични Труба

Залиха
DEN 335.76
Износ:

Име На Производ : Мотоцикл Рог; Материјал : Метал.Пакет Содржина : - 2 x Мотоцикл Рогови; Школка во Боја : Црна.Димензија : 10 x 6.8 x 3.3 cm / 3.9" x 2.7" x 1.3" (L*W*H).Напон : DC 6 V.Инсталирајте Дупка Кол : 6mm / 0.24", 8mm / 0.31".

Декларирани својства

Најдобри предлози