kesoto Морски Брод Јахта Додатоци Палубата Гас Пополни/Додатен 85mm/3.35 инчен Нови

kesoto Морски Брод Јахта Додатоци Палубата Гас Пополни/Додатен 85mm/3.35 инчен Нови

Залиха
DEN 431.76
Износ:

Одговара 49mm/1.93 инчен дијаметар гориво црево.На завртката капа содржи висок степен на О - печат.Спроведен со нерѓосувачки челик задржување на синџир за да се спречи губење или misplacing капа.Keyless дизајн, со изграден во лифт табот на капа и да се сврти за да го отворите или затворите.Професионални морски одделение пластични материјали, силна отпорност и издржливи во saltwater околност.

Декларирани својства

Најдобри предлози