Кал Клапи 4pcs Поставување Одговара за Тесла Модел 3 -2022 Модели Пред & Задните Поздравниот Чувари Mudguards Mudflaps Автомобил Додатоци, Не Треба да се Вежба Дупки (за Моделот 3)

Кал Клапи 4pcs Поставување Одговара за Тесла Модел 3 -2022 Модели Пред & Задните Поздравниот Чувари Mudguards

Залиха
DEN 695.76
Износ:

Одговара На Моделот 3 Сите Години Модели 2016-2022. Пакетот вклучува 4 парчиња на кал клапи : 2 предни и 2 задни делови.Не треба да се вежба дупки, ве молиме следете ги нашите видео за да ги инсталирате.Направени од високо квалитетни пластични, трајни и флексибилни.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Декларирани својства

Најдобри предлози