iFixit од Суштинско значење Електроника Toolkit - КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Телефон Поправка на Комплет

iFixit од Суштинско значење Електроника Toolkit - КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Телефон Поправка на Комплет

Залиха
DEN 599.76
Износ:

ЗАВРШИ : Оваа група содржи голем број на алатки - и Покрај различните отворање алатки, тоа вклучува 16 прецизност битови (4 mm) и прецизност шрафцигер со магнетни малку грло, knurled контрола, и вртливата врвот за лесно ракување.СТАРТЕР СЕТ : сакате да се замени скршен екран или батеријата на вашиот паметен телефон?Оваа алатка-комплет дава потребните алатки за основните електронски поправка.Компатибилен со Apple, Samsung, Huawei, Sony и многу повеќе уреди!.ФУНКЦИОНАЛНА : ви Благодариме на пена вметнете и магнетни затворање на случајот, алатки, компоненти и делови може да бидат безбедно складирани и транспортирани.Дополнително, во внатрешноста на капакот служи како сортирање послужавник.МОРА да се ИМА : Оваа алатка-сет е дизајниран за поправка на било кој паметен телефон, конзола за игри, таблет, КОМПЈУТЕР, итн.Таа, исто така служи за повеќето DIY домаќинство поправки.Опфатени со i Fixit е Доживотна Гаранција.

Декларирани својства

Најдобри предлози