Брзо Полнење 3.0 USB Полначот во Штекер, ADSDIA 12V/24V 36W Алуминиум Водоотпорен Двојна QC3.0 Автомобил Полнач Адаптер Штекер со LED Дисплеј за Автомобил Брод Морски Мотоцикл Ск?

Брзо Полнење 3.0 USB Полначот во Штекер, ADSDIA 12V/24V 36W Алуминиум Водоотпорен Двојна QC3.0 Автомобил Полнач

Залиха
DEN 333.36
Износ:

????【Двојна QC3.0 USB Порти】Двојна QC3.0 автомобил адаптер за полнење обвиненија 2 уреди истовремено до 4 пати побрзо отколку конвенционалните полнење.Автомобил адаптер за полнење обезбедува заштита од преоптоварување, overvoltage, прекуструјна, се прегрее и краток спој.USB автомобил полнач за брзо полнење е само поддржан од страна на брзо полнење на уреди. ????【LED Voltmeter Екранот】Овој автомобил полнач builts во дигитална сини LED напон мониторинг, како што покажува во реално време напон статусот на вашето возило батеријата за превенција на проблеми предизвикани од низок напон, светлината, исто така, го прави брзо и лесно да се најде USB порти во темно или во текот на ноќта. ????【Алуминиум Материјал】ADSDIA брзо полнење USB 3.0 автомобил полнач направени од алуминиум материјал, силен и здрав, што не ќе се прегревање на високи температури, не-запалив, добра стабилност и повеќе побезбедно. ????【Лесна Инсталација】Овој USB 12 volt штекер лесно да се инсталира. "+" за да се позитивни пол, "-" за да се негативниот пол.Автомобил полнач со IP66 водоотпорен одделение, вода и прашина отпор.Сертифицирани од страна CE, и Ro HS. ????【Широка Компатибилност】На QC3.0 12 volt USB излез одговара за 12/24 V автомобил, брод, морски, мотоцикл, АТВ, RV итн.Погодни за полнење на мобилен телефон(Забелешка : i Phone серија не поддржува брзо полнење, тоа е нормална брзина ), GPS, дигитален апарат и други USB додатоци итн.

Декларирани својства

Најдобри предлози